counter create hit

مطالب مرتبط:

۶ کودک افغان در گرمسار مفقود شدند

فرمانده انتظامی گرمسار از مفقود شدن شش کودک در گرمسار خبر داد.

تغییر محل نشست سران عرب از بیم موشک های یمن

منابع خبری اعلام کردند که عربستان سعودی از بیم شلیک موشک های بالستیک یمن به شهر ریاض، محل برگزاری اجلاس آتی سران عرب را به شهر الدمام انتقال داده است.

اقامه نماز جماعت برخی از مسئولان به امامت رهبری

تصویری از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای؛ پیش از آغاز دیدار نوروزی امروز مسئولان کشور با رهبر انقلاب.

وزیر ارتباطات: پیام رسان های ایرانی هرگز اطلاعات کاربران را در اختیار کسی قرار نمی دهد

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه لایحه ای به دولت در زمینه حفظ حریم خصوصی و صیانت حقوق شهروندی در فضای مجازی خبر داد و تاکید کرد: شبکه های پیام رسان داخلی امنیت دارند و هرگز اطلاعات خصوصی افراد در اختیار کسی قرار نمی گیرد. به گزارش کلیک ب ...

۶ کودک مفقود شده، چگونه در تهران پیدا شدند؟

رییس پلیس پایتخت جزئیاتی بیشتری از پیدا شدن شش کودک مفقود شده در تهران را تشریح کرد.

دو سوم ثروت جهان در دستان یک درصد مردم

مرکز پژوهش های پارلمان انگلیس هشدار داد: رشد ثروت توسط یک درصد ثروتمند جهان طی سال های آینده شدت خواهد گرفت و به بروز نارضایتی شدید منجر خواهد شد مگر اینکه اقداماتی از سوی کشورها برای متعادل کردن این روند اتخاذ شود. ...

رقابت ۲ فیلمساز ایرانی برای نخل طلا

فیلم های حاضر در بخش مسابقه اصلی هفتادویکمین دوره جشنواره فیلم کن، امروز پنجشنبه ۲۳ فروردین معرفی شدند.

انفجار در بغداد ۲۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت

منافع عراقی عصر پنجشنبه اعلام کردند که انفجار در شمال بغداد ۱۰ کشته و ۱۴ زخمی بر جای گذاشت.

وجود دارد هیچ ارتباطی بین این زمین لرزه و ایران است. تهران. راور کرمان, دیر از استان بوشهر لنگرود هیچ

هیچ ارتباطی بین زلزله ازگله کرمانشاه، دماوند، راور کرمان، دیر بوشهر و لنگرود وجود ندارد

وبلاگ > زمینی است - و نه زلزله و سری قابل پیش بینی بود نه یک فرد یا یک نهاد است و پیش بینی هیچ کس هم نمی تواند در تماس مستقیم با زلزله و 21-8-96 ما دماوند دیده می شود 9-9-96 و از راور کرمان 10-9-96 اواخر بوشهر 14-9-96 و لنگرود گیلان 14-9-96 نشان می دهد. این زلزله در یک منطقه ممتاز لرزه ای پس از, ایران امضا کرده است. و موجب ارتباط پس از زلزله و یا شناختی آنها با هم هستند و بنابراین پیش بینی توالی و ترتیب آنها نه در ایران و نه در هیچ کشور توسعه یافته جهان هنوز هم امکان پذیر نیست. که در سه هفته گذشته زلزله کیت در ایران رخ داده است این واقعیت است که عرض فعال در این منطقه در شرایط پس از زلزله است. هر پیام ورق که در توضیح غیر علمی این تکرار ارتباط آنها را به زمانی که شما دریافت خواهید کرد لطفا حذف پیام و عدم رو به جلو است. نتوانست نظر .