counter create hit

مطالب مرتبط:

۶ کودک افغان در گرمسار مفقود شدند

فرمانده انتظامی گرمسار از مفقود شدن شش کودک در گرمسار خبر داد.

تغییر محل نشست سران عرب از بیم موشک های یمن

منابع خبری اعلام کردند که عربستان سعودی از بیم شلیک موشک های بالستیک یمن به شهر ریاض، محل برگزاری اجلاس آتی سران عرب را به شهر الدمام انتقال داده است.

اقامه نماز جماعت برخی از مسئولان به امامت رهبری

تصویری از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای؛ پیش از آغاز دیدار نوروزی امروز مسئولان کشور با رهبر انقلاب.

وزیر ارتباطات: پیام رسان های ایرانی هرگز اطلاعات کاربران را در اختیار کسی قرار نمی دهد

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه لایحه ای به دولت در زمینه حفظ حریم خصوصی و صیانت حقوق شهروندی در فضای مجازی خبر داد و تاکید کرد: شبکه های پیام رسان داخلی امنیت دارند و هرگز اطلاعات خصوصی افراد در اختیار کسی قرار نمی گیرد. به گزارش کلیک ب ...

۶ کودک مفقود شده، چگونه در تهران پیدا شدند؟

رییس پلیس پایتخت جزئیاتی بیشتری از پیدا شدن شش کودک مفقود شده در تهران را تشریح کرد.

دو سوم ثروت جهان در دستان یک درصد مردم

مرکز پژوهش های پارلمان انگلیس هشدار داد: رشد ثروت توسط یک درصد ثروتمند جهان طی سال های آینده شدت خواهد گرفت و به بروز نارضایتی شدید منجر خواهد شد مگر اینکه اقداماتی از سوی کشورها برای متعادل کردن این روند اتخاذ شود. ...

رقابت ۲ فیلمساز ایرانی برای نخل طلا

فیلم های حاضر در بخش مسابقه اصلی هفتادویکمین دوره جشنواره فیلم کن، امروز پنجشنبه ۲۳ فروردین معرفی شدند.

انفجار در بغداد ۲۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت

منافع عراقی عصر پنجشنبه اعلام کردند که انفجار در شمال بغداد ۱۰ کشته و ۱۴ زخمی بر جای گذاشت.

اقتصادی و تعاملات در جهان اسلام باید افزایش یابد

تعاملات اقتصادی جهان اسلام باید افزایش یابد

دبیر شورای ملی همبستگی پاکستان اضافه کرد که اسلامی به منظور دستیابی به رشد و توسعه باید قابلیت های هر یک از دیگر. عنوان: تعاملات اقتصادی در جهان اسلام باید افزایش یابد در نتیجه از قدرت کشورهای اسلامی افزایش پیروزی مورد نظر رشد اقتصادی است. گزارش اخبار سیاسی. لیاقت بلوچ بعد از ظهر سه شنبه ۱۴ آذر در مراسم افتتاحیه سی و یکمین نشست کنفرانس وحدت اسلامی که با حضور دانشمندان و متفکران مسلمان در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی منابع. در همان زمان با قدردانی از تلاشهای ایران در تقویت قدرت جهان اسلام گفت: همانطور که برای رشد در کشورهای مختلف از زیرساخت ها و منابع مورد استفاده در کشورهای اسلامی نیز باید نسبت به این منابع توجه داشته باشیم.وی با تاکید بر اینکه علمای اسلام بر استفاده از علوم مختلف تاکید داشته و دارند، اضافه کرد: بعد از ظهور اسلام در برخی از کشور‌ها شاهد رسیدن به عصر روشن‌گری بوده‌ایم چرا که اعتقاد به سنت، خودکفایی و اعتماد به ظرفیت‌های داخلی در مسیر رشد از ویژگی‌های برجسته مسلمانان است.دبیر شورای ملی همبستگی پاکستان خاطرنشان کرد: امروزه امت اسلامی از ظرفیت‌ها و منابع بسیاری برخوردار است به همین علت می‌تواند به دوران درخشان خود بازگردد؛ کشورهای اسلامی ۲۵ درصد جمعیت جهان و ۷۵ درصد منابع را به خود اختصاص داده‌اند که نباید نسبت به این جایگاه بی‌توجه باشیم.وی از وابستگی برخی از کشور‌ها به کشورهای اسلامی یاد کرد و ادامه داد: در راستای ایجاد تمدن نوین اسلامی باید با افزایش تعاملات از ظرفیت‌ها و منابع به شیوه مطلوب استفاده کنیم تا قدرت خود را برای همگان به نمایش گذاریم.لیاقت بلوچ با اشاره به اینکه باور نظام علمی حاکم بر اسلام و توسعه این نظام باید مورد توجه قرار گیرد، تصریح کرد: با رسیدن به وحدت می‌توانیم افزایش قدرت جوامع اسلامی را رقم بزنیم و در راستای مقابله با پدیده‌هایی از جمله تروریست گام‌های گسترده‌تری برداریم.وی با بیان اینکه ملت‌های مسلمان برای رشد و توسعه باید از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کنند، عنوان کرد: تعاملات اقتصادی جهان اسلام باید افزایش یابد تا در نتیجه قدرت کشورهای اسلامی افزایش و پیروزی‌های مورد نظر در حوزه اقتصادی رقم زده شود.لیاقت بلوچ با تاکید بر اینکه کشورهای اسلامی باید برای رفع مشکلات یکدیگر اهتمام داشته باشند، مطرح کرد: باید برای استفاده از منابع و ظرفیت‌ها یک برنامه جامع داشته باشیم تا فعال‌سازی همه ظرفیت‌ها را تحقق بخشیم.