counter create hit

مطالب مرتبط:

دوری از ایران خیلی آزار دهنده نیست

هافبک ایرانی پس از بازگشت درخشان به فوتبال با تیم ترکیه ای عثمانلی اسپور می گوید قصد دارد برای تیم ملی در جام جهانی روسیه بازی کند.

ترکیب تیم ملی ایران برای بازی تونس مشخص شد/ تغییرات گسترده کی روش

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار تدارکاتی با تونس ترکیب اصلی تیمش را اعلام کرد که با تصمیم وی برخی بازیکنان اصلی به دلایل مختلف نیمکت نشین شدند.

جام جهانی تیراندازی معلولان| زمانی ششم شد، فلاح اردشیر بیست وپنجم

جام جهانی تیراندازی معلولان| زمانی ششم شد، فلاح اردشیر بیست وپنجم

دومین روز از رقابت های جام جهانی تیراندازی العین امارات با مسابقات تپانچه بادی 10 متر مردان پیگیری شد.

شبیه سازی بازی با مراکش قبل از جام جهانی؛/ گزارش زنده؛ ایران 0 - تونس 0

ملی پوشان فوتبال ایران در ادامه بازی های تدارکاتی در راه جام جهانی مقابل تیم ملی تونس قرار گرفته اند.

«مراکش» میزبان احتمالی جام جهانی ۲۰۲۶

برخی از کشور ها تمایل خود را برای برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۶ در کشور مراکش اعلام کردند.

تمرین فردای پرسپولیس تعطیل شد

با نظر سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین فردای این تیم تعطیل اعلام شد.

«خداداد عزیزی» معاون ورزشی و رئیس سازمان فوتبال مشکی پوشان شد

پیشکسوت نامدار فوتبال کشورمان به عنوان معاون ورزشی و رئیس سازمان فوتبال مشکی پوشان انتخاب شد.

تصویر; اخراج مربی هلال جدول ساز شد

عکس ؛ برکناری سرمربی الهلال جنجال ساز شد

ترکی آل شیخ وزیر ورزش فعلی عربستان پیش از این سال رئیس جمهور الهلال باشگاه. کسی که زیبایی از هلال نیست دل از شادی بارها و بارها تظاهرات مستقیم و غیر مستقیم و حل مشکلات خود را قبل از پایان چیزی که در میان بسیاری دیگر در باشگاه هلال احمر به طور مشابه, فوتبال ملی در این کشور است.ترکی al چیزی که این روزها وزیر ورزش برجسته در تمام تصمیمات مهم دخالت مستقیم دارد، در موضوع اخراج رامون دیاز آرژانتینی از هدایت الهلال بعد از شکست برابر استقلال ایران نیز به عنوان متهم ردیف اول شناخته شد تا جایی که ساعاتی بعد از برکناری رامون دیاز منتقدان و مخالفان او با به راه انداختن هشتگ ترکی باید برود، خواستار کناره گیری او از سمتش شدند. این موضوع که تبدیل به سوژه ای جنجالی در محافل ورزشی عربستان شد چون این هشتگ ترند اول توئیتر در عربستان لقب گرفت باعث شد تا شبکه ام بی سی اکشن در ویژه برنامه ای به بررسی تحولات پیرامون اخراج دیاز و مربوط دانستن تصمیم سران الهلال به ترکی آل شیخ بپردازد، برنامه ای که بیشتر در راستای حمایت از وزیر ورزش بود چون مجری و کارشناسان حاضر در این برنامه ادعا کردند آنها که این هشتگ را ساخته و در فضای مجازی به آن بال و پر دادند مخالفان سیاست های عربستان از جمله عوامل خارجی و قطری هستند (به ادعای این برنامه توییت ها از کشورهایی مثل اسپانیا و برزیل و جزایری ناشناخته ارسال شده است) . یکی از حاضران در برنامه ادعا کرد در بررسی های صورت گرفته از سرورهای اینترنتی مشخص شده که عوامل راه اندازی این هشتگ از کشورهای مجهول الهویه و خارجی هستند از همین رو می توان با صراحت گفت انتقادها به وزیر ورزش فعلی یک بازی سیاسی است. نوشته عکس ؛ برکناری سرمربی الهلال جنجال ساز شد اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.