counter create hit

مطالب مرتبط:

کی روش و ملی پوشان فوتبال ایران در لحظه تحویل سال در تونس!

بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران که در تونس حضور دارند لحظه تحویل سال نو کنار هم بودند و فضای جدیدی را تجربه کردند. نوشته کی روش و ملی پوشان فوتبال ایران در لحظه تحویل سال در تونس! اولین بار در اخبار ورزشی. پدیدار شد. ...

کی روش: آسان نیست اما امیدوارم صعود کنیم

کارلوس کی روش ابراز امیدواری کرد که تیم ملی ایران بتواند در جام جهانی از گروهش صعود کند.

پرواز سرنوشت/ گلزنان برتر لیگ های اروپا از آغاز سال 2018

پرواز سرنوشت/ گلزنان برتر لیگ های اروپا از آغاز سال 2018

حمیدرضا صدر به بهترین مهاجمان لیگ ها اروپایی پس از آغاز سال 2018 پرداخته، آنها هایی که در آستانه پایان لیگ ها سرنوشت نهایی را رقم می زنند.

کرواسی از پیراهنش در جام جهانی روسیه رو نمایی کرد+عکس

تیم ملی کرواسی از پیراهنی که در جام جهانی به تن خواهد کرد رونمایی کرد.

گزارش گاردین از سیر تحول تیم ملی ایران با کی روش / بهترین تیم آسیا به دنبال صعود به مرحله حذفی جام جهانی

پیشرفت تیم ملی ایران با هدایت سرمربی پرتغالی اش و صعود آسان آن به جام جهانی ۲۰۱۸ زیر ذره بین نشریه گادرین انگلیس قرار گرفت است.

تسلا منچستر یونایتد با رهبری/ بازل در مرحله حذفی از مسیر یافت

صعود منچستر یونایتد با صدرنشینی/ بازل به مرحله حذفی راه یافت

تیم فوتبال منچستر یونایتد با پیروزی برابر زسکا مسکو دوم گروه a راهی مرحله حذفی لیگ قهرمانان. که گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو ، تیم فوتبال منچستریونایتد سه شنبه شب در گروه A جام جهانی لیگ اروپا در اولدترافورد به مصاف زسکا مسکو تیم با نمره ۲ بر اساس شکست داد. Rommel دعوت که (۶۵) و مارکوس رودخانه (۶۶) در این بازی با شیاطین سرخ نتیجه کردند. گل تیم زسکا نیز توسط آلن ژاگوئف (۴۵) به ثمر رسید. شاگردان مورینیو با این برد ۱۵ امتیازی شدند و بعنوان صدرنشین راهی مرحل بعد شدند. در این گروه بنفیکا میزبان بازل سوئیس بود که نتیجه این بازی ۲ بر صفر به سود بازل رقم خورد. این ششمین باخت متوالی بنفیکا بود. بازل که تنها شکست منچستر یونایتد را در دور گروهی رقم زده بود با ۱۲ امتیاز بعنوان تیم دوم این گروه به مرحله بعد صعود کرد. تیم زسکا از این گروه به لیگ اروپا خواهد رفت.