counter create hit

مطالب مرتبط:

۶ کودک افغان در گرمسار مفقود شدند

فرمانده انتظامی گرمسار از مفقود شدن شش کودک در گرمسار خبر داد.

تغییر محل نشست سران عرب از بیم موشک های یمن

منابع خبری اعلام کردند که عربستان سعودی از بیم شلیک موشک های بالستیک یمن به شهر ریاض، محل برگزاری اجلاس آتی سران عرب را به شهر الدمام انتقال داده است.

اقامه نماز جماعت برخی از مسئولان به امامت رهبری

تصویری از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای؛ پیش از آغاز دیدار نوروزی امروز مسئولان کشور با رهبر انقلاب.

وزیر ارتباطات: پیام رسان های ایرانی هرگز اطلاعات کاربران را در اختیار کسی قرار نمی دهد

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه لایحه ای به دولت در زمینه حفظ حریم خصوصی و صیانت حقوق شهروندی در فضای مجازی خبر داد و تاکید کرد: شبکه های پیام رسان داخلی امنیت دارند و هرگز اطلاعات خصوصی افراد در اختیار کسی قرار نمی گیرد. به گزارش کلیک ب ...

۶ کودک مفقود شده، چگونه در تهران پیدا شدند؟

رییس پلیس پایتخت جزئیاتی بیشتری از پیدا شدن شش کودک مفقود شده در تهران را تشریح کرد.

دو سوم ثروت جهان در دستان یک درصد مردم

مرکز پژوهش های پارلمان انگلیس هشدار داد: رشد ثروت توسط یک درصد ثروتمند جهان طی سال های آینده شدت خواهد گرفت و به بروز نارضایتی شدید منجر خواهد شد مگر اینکه اقداماتی از سوی کشورها برای متعادل کردن این روند اتخاذ شود. ...

رقابت ۲ فیلمساز ایرانی برای نخل طلا

فیلم های حاضر در بخش مسابقه اصلی هفتادویکمین دوره جشنواره فیلم کن، امروز پنجشنبه ۲۳ فروردین معرفی شدند.

انفجار در بغداد ۲۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت

منافع عراقی عصر پنجشنبه اعلام کردند که انفجار در شمال بغداد ۱۰ کشته و ۱۴ زخمی بر جای گذاشت.

حذف اتلتیکو مادرید در شب انتقام از بایرن مونیخ و پاریس سنت ژرمن

حذف اتلتیکو مادرید در شب انتقام بایرن مونیخ از پاری سن ژرمن

در مهم ترین دیدار امشب بایرن برای جبران ضرر و زیان اهانت آمیز ۳ صفر برابر شد در ورزشگاه در اتحاد عرصه نبرد در کاغذ سنباده و رفت و در حضور یک مثلث آتشین ... بیشتر بخوانید " کاوانی و ممکن است در برابر این تیم با درخشش تن من موفق به گرفتن انتقام است. به گزارش (AP) - یوونتوس نیز به رسمیت می شناسد و نیاز به لذت بردن از ۳ امتیاز کامل دست یونانی چپ پس از بارسلونا راهی مرحله بعدی شد. در این گروه هم که مشکل سخت پیچیده شده بود تا در نهایت پس از شیاطین سرخ همراه با بازل سوئیس مجوز سخت است. کامل نتایج جلسات برگزار شده به شرح زیر است: گروه A بنفیکا صفر - بازل ۲بازل با یکدیگر رقابت می. ۵ و اوبرلین ۶۵ هدف است. ایران ۲ - اجتماعی یکشیاطین سرخ که ۶۴ رودخانه ۶۶ هدف است . نماینده روسیه در جنوب ۴۵ هدف است.در این گروه منچستر, ۱۵ و بازل با ۱۲ امتیاز تحویل شد زسکا و بنفیکا حذف شدند. گروه B بایرن مونیخ ۳ - پاریس سنت ژرمن'لیونل مسی ویندوز ۸ و ۳۸ اسباب بازی و ۶۹ سه روز به نماینده فرانسه بعد موفق به ۵۰ گلزنی شد. سلتیک صفر- اندرلخت یکدر این گروه سن‌ژرمن با ۱۵ امتیاز اول و بایرن با همین رقم امتیاز به عنوان تیم دوم راه صعود پیش گرفتند و اندرلخت و سلتیک حذف شدند. گروه C چلسی یک- اتلتیکومادرید یکبرای نماینده انگلیس ساویج گل به خودی ۷۵ و برای اتلتیکو سائول ۵۶ گلزنی کرد. آاس رم یک - قره باغ صفربرای رم پروتی ۵۳ گلزنی کرد.در این گروه رم و چلسی ۱۱ امتیازی شدند و جواز صعود گرفتند و اتلتیکو و قره‌باغ حذف شدند. گروه D بارسلونا ۲ - اسپورتینگ صفربرای بارسا آلکاسر ۵۹ و جرمی متئو (گل به خودی) ۹۱گلزنی کرد. المپیاکوس صفر- یوونتوس ۲برای بیانکونری کوادرادو ۱۵ و برناردسکی ۸۹ گلزنی کرد.در این گروه بارسا با ۱۴ امتیاز به عنوان تیم اول و یوونتوس با ۱۱ امتیاز به عنوان تیم دوم صعود کردند و المپیاکوس و اسپورتینگ حذف شدند.