counter create hit

مطالب مرتبط:

۶ کودک افغان در گرمسار مفقود شدند

فرمانده انتظامی گرمسار از مفقود شدن شش کودک در گرمسار خبر داد.

تغییر محل نشست سران عرب از بیم موشک های یمن

منابع خبری اعلام کردند که عربستان سعودی از بیم شلیک موشک های بالستیک یمن به شهر ریاض، محل برگزاری اجلاس آتی سران عرب را به شهر الدمام انتقال داده است.

اقامه نماز جماعت برخی از مسئولان به امامت رهبری

تصویری از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای؛ پیش از آغاز دیدار نوروزی امروز مسئولان کشور با رهبر انقلاب.

وزیر ارتباطات: پیام رسان های ایرانی هرگز اطلاعات کاربران را در اختیار کسی قرار نمی دهد

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه لایحه ای به دولت در زمینه حفظ حریم خصوصی و صیانت حقوق شهروندی در فضای مجازی خبر داد و تاکید کرد: شبکه های پیام رسان داخلی امنیت دارند و هرگز اطلاعات خصوصی افراد در اختیار کسی قرار نمی گیرد. به گزارش کلیک ب ...

۶ کودک مفقود شده، چگونه در تهران پیدا شدند؟

رییس پلیس پایتخت جزئیاتی بیشتری از پیدا شدن شش کودک مفقود شده در تهران را تشریح کرد.

دو سوم ثروت جهان در دستان یک درصد مردم

مرکز پژوهش های پارلمان انگلیس هشدار داد: رشد ثروت توسط یک درصد ثروتمند جهان طی سال های آینده شدت خواهد گرفت و به بروز نارضایتی شدید منجر خواهد شد مگر اینکه اقداماتی از سوی کشورها برای متعادل کردن این روند اتخاذ شود. ...

رقابت ۲ فیلمساز ایرانی برای نخل طلا

فیلم های حاضر در بخش مسابقه اصلی هفتادویکمین دوره جشنواره فیلم کن، امروز پنجشنبه ۲۳ فروردین معرفی شدند.

انفجار در بغداد ۲۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت

منافع عراقی عصر پنجشنبه اعلام کردند که انفجار در شمال بغداد ۱۰ کشته و ۱۴ زخمی بر جای گذاشت.

با توجه به اشکال در باتری ماشین در زمستان ؟

دلیل خرابی باتری ماشین در زمستان چیست؟

به گزارش یک راهنمای سفر قرض گرفته شده از مجموعه ای از فهرست خبرنگاران جوان از باشگاه, به گزارش یک راهنمای سفر قرض گرفته شده از عامل های موثر ترین است که می تواند منجر به خرابی باتری ماشین در زمستان. این عوامل شامل: کاهش اندازه باتری و برق که استارت موتور از باتری در سوء استفاده و مازاد برق که لوازم خانگی از باتری). هنگامی که دستگاه شما در حال اجرا است استارت موتور به چرخش موتور به شدت کار بسیاری از الزامات است. در شرایط عادی باتری دستگاه از این موضوع هر گونه شکایت است نه به این دلیل که استعداد عرضه شدت این روند در مدت زمان یکی از نقاط قوت این تکنولوژی بالا و سرب و اسید باتری است. اما باتری مدت زیادی از زندگی در گذشته آن است که به احتمال زیاد خوب در زمستان با بسیاری از مشکلاتی که در ادامه قرار داده و حتی اگر به اندازه باتری با گذشت زمان کاهش نیافته است. درجه حرارت از صفر درجه و زیر صفر درجه می‌تواند حجم یک باتری تماما نو را در حدی پایین بیاورد که نتواند شدت روند مورد احتیاج موتور استارت را تهیه کند. هنگامی به اعداد حیاتی یک باتری نگاه می‌کنید، قدرت استارت باتری در حالت سرد بصورت یک عدد اظهار می‌شود که حاکی میزان شدت روندی هست که باتری می‌تواند در حالت سرد عرضه دهد. هر چقدر این عدد بالاتر باشد نشان می‌دهد که باتری ذکر شده می‌تواند نسبت به یک باتری که عدد پایینتری دارد، روند زیادتری را تأمین کند. به عبارت دیگر، این باتری در هوای سرد که از حجم آن کم می‌شود، کارکرد خوب تری خواهد داشت. بیشتر بخوانید: چگونه در هوای سرد ماشین خود را روشن و داغ کنید؟ از آنجایی‌که در این شرایط به سبب سردی هوا از حجم باتری نیز کسرشده هست، عمر باتری کاهش خواهد یافت. منبع:جام جم [باری] سنا نامزد درگیر در سوء ادعای ایجاد شکاف در میان برخی از churchgoers.