counter create hit

مطالب مرتبط:

۶ کودک افغان در گرمسار مفقود شدند

فرمانده انتظامی گرمسار از مفقود شدن شش کودک در گرمسار خبر داد.

تغییر محل نشست سران عرب از بیم موشک های یمن

منابع خبری اعلام کردند که عربستان سعودی از بیم شلیک موشک های بالستیک یمن به شهر ریاض، محل برگزاری اجلاس آتی سران عرب را به شهر الدمام انتقال داده است.

اقامه نماز جماعت برخی از مسئولان به امامت رهبری

تصویری از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای؛ پیش از آغاز دیدار نوروزی امروز مسئولان کشور با رهبر انقلاب.

وزیر ارتباطات: پیام رسان های ایرانی هرگز اطلاعات کاربران را در اختیار کسی قرار نمی دهد

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه لایحه ای به دولت در زمینه حفظ حریم خصوصی و صیانت حقوق شهروندی در فضای مجازی خبر داد و تاکید کرد: شبکه های پیام رسان داخلی امنیت دارند و هرگز اطلاعات خصوصی افراد در اختیار کسی قرار نمی گیرد. به گزارش کلیک ب ...

۶ کودک مفقود شده، چگونه در تهران پیدا شدند؟

رییس پلیس پایتخت جزئیاتی بیشتری از پیدا شدن شش کودک مفقود شده در تهران را تشریح کرد.

دو سوم ثروت جهان در دستان یک درصد مردم

مرکز پژوهش های پارلمان انگلیس هشدار داد: رشد ثروت توسط یک درصد ثروتمند جهان طی سال های آینده شدت خواهد گرفت و به بروز نارضایتی شدید منجر خواهد شد مگر اینکه اقداماتی از سوی کشورها برای متعادل کردن این روند اتخاذ شود. ...

رقابت ۲ فیلمساز ایرانی برای نخل طلا

فیلم های حاضر در بخش مسابقه اصلی هفتادویکمین دوره جشنواره فیلم کن، امروز پنجشنبه ۲۳ فروردین معرفی شدند.

انفجار در بغداد ۲۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت

منافع عراقی عصر پنجشنبه اعلام کردند که انفجار در شمال بغداد ۱۰ کشته و ۱۴ زخمی بر جای گذاشت.

محدودیت از شلمچه تا اطلاع ثانوی بسته است.

مرز شلمچه تا اطلاع ثانوی بسته شد

مدیر ایستگاه مرزی جلسه گفت: تلفات توسط عراقی ها ' از طرف صاحبان کامیون از کشور باعث اختلال در کسب و کار در محدوده شلمچه و بسته شدن مرز تا اطلاع ثانوی. جمال حمیدی در سه شنبه شب در گفت و گو با ایران گفت: دریافت 50 دینار عوارض از صاحبان کامیون ها به عراقی ها توسط عراقی ها باعث اعتراض صاحبان کامیون های این کشور که در فرآیند کسب و کار اختلال ایجاد کرد. و اشاره کرد که مقامات مرزی در حال فشار دادن یک راه حل برای این مشکل. او گفت: این امکان در روز یکشنبه هفته آینده این مشکل توسط مقامات مرزی ایران و عراق مطرح و ثابت خواهد شد. حمیدی در ادامه گفت: هر روز بین 300 تا 400 کامیون به عراق از مرز شلمچه ترافیک. محدوده شلمچه در 15 کیلومتری میدان مقاومت شهر خرمشهر قرار داده دارد.