counter create hit

مطالب مرتبط:

۶ کودک افغان در گرمسار مفقود شدند

فرمانده انتظامی گرمسار از مفقود شدن شش کودک در گرمسار خبر داد.

تغییر محل نشست سران عرب از بیم موشک های یمن

منابع خبری اعلام کردند که عربستان سعودی از بیم شلیک موشک های بالستیک یمن به شهر ریاض، محل برگزاری اجلاس آتی سران عرب را به شهر الدمام انتقال داده است.

اقامه نماز جماعت برخی از مسئولان به امامت رهبری

تصویری از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای؛ پیش از آغاز دیدار نوروزی امروز مسئولان کشور با رهبر انقلاب.

وزیر ارتباطات: پیام رسان های ایرانی هرگز اطلاعات کاربران را در اختیار کسی قرار نمی دهد

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه لایحه ای به دولت در زمینه حفظ حریم خصوصی و صیانت حقوق شهروندی در فضای مجازی خبر داد و تاکید کرد: شبکه های پیام رسان داخلی امنیت دارند و هرگز اطلاعات خصوصی افراد در اختیار کسی قرار نمی گیرد. به گزارش کلیک ب ...

۶ کودک مفقود شده، چگونه در تهران پیدا شدند؟

رییس پلیس پایتخت جزئیاتی بیشتری از پیدا شدن شش کودک مفقود شده در تهران را تشریح کرد.

دو سوم ثروت جهان در دستان یک درصد مردم

مرکز پژوهش های پارلمان انگلیس هشدار داد: رشد ثروت توسط یک درصد ثروتمند جهان طی سال های آینده شدت خواهد گرفت و به بروز نارضایتی شدید منجر خواهد شد مگر اینکه اقداماتی از سوی کشورها برای متعادل کردن این روند اتخاذ شود. ...

رقابت ۲ فیلمساز ایرانی برای نخل طلا

فیلم های حاضر در بخش مسابقه اصلی هفتادویکمین دوره جشنواره فیلم کن، امروز پنجشنبه ۲۳ فروردین معرفی شدند.

انفجار در بغداد ۲۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت

منافع عراقی عصر پنجشنبه اعلام کردند که انفجار در شمال بغداد ۱۰ کشته و ۱۴ زخمی بر جای گذاشت.

عراقی ها در سوریه می رویم به سوی اروپا

داعشی های سوریه در حال حرکت به سمت اروپا هستند

بار در مجله منتشر شده در این گزارش از تلاش در استرالیا فرار از رقه برای ورود به کشورهای اروپایی به اسرائیل است. آخرین اخبار, مجله تایمز با انتشار آب از آماده سازی صدها نفر از تروریست های "داعش" منتشر شده در کشورهای اروپایی در پی دخالت یک گروه مخفی کردی-حمایت از ایالات متحده برای فرار از رقه در سوریه. با توجه به گزارش منتشر شده توسط بار یک توافق محرمانه میان داعش و کردها مانند "وای, PHP, JS" شاخه نظامی گروه تروریستی "پ ک ک" به حساب ... برای فرار از محاصره Al-رقه توسط ارتش سوریه کمک کرد و در حال حاضر گزارش تهیه آمریکایی های آفریقایی تبار فرار از گرفتن منتشر شده به کشورهای اروپایی و ادامه فعالیت های تروریستی در این کشورها داستان. این بار به نقل گفت: برخی از ترکیه یک نام است که آشکار خواهد شد و نه از یک سرپناه با توجه به فرار وظیفه مرز سوریه و ترکیه به اروپا خبر داد.