counter create hit

مطالب مرتبط:

۶ کودک افغان در گرمسار مفقود شدند

فرمانده انتظامی گرمسار از مفقود شدن شش کودک در گرمسار خبر داد.

تغییر محل نشست سران عرب از بیم موشک های یمن

منابع خبری اعلام کردند که عربستان سعودی از بیم شلیک موشک های بالستیک یمن به شهر ریاض، محل برگزاری اجلاس آتی سران عرب را به شهر الدمام انتقال داده است.

اقامه نماز جماعت برخی از مسئولان به امامت رهبری

تصویری از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت آیت الله خامنه ای؛ پیش از آغاز دیدار نوروزی امروز مسئولان کشور با رهبر انقلاب.

وزیر ارتباطات: پیام رسان های ایرانی هرگز اطلاعات کاربران را در اختیار کسی قرار نمی دهد

رسانه کلیک – وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه لایحه ای به دولت در زمینه حفظ حریم خصوصی و صیانت حقوق شهروندی در فضای مجازی خبر داد و تاکید کرد: شبکه های پیام رسان داخلی امنیت دارند و هرگز اطلاعات خصوصی افراد در اختیار کسی قرار نمی گیرد. به گزارش کلیک ب ...

۶ کودک مفقود شده، چگونه در تهران پیدا شدند؟

رییس پلیس پایتخت جزئیاتی بیشتری از پیدا شدن شش کودک مفقود شده در تهران را تشریح کرد.

دو سوم ثروت جهان در دستان یک درصد مردم

مرکز پژوهش های پارلمان انگلیس هشدار داد: رشد ثروت توسط یک درصد ثروتمند جهان طی سال های آینده شدت خواهد گرفت و به بروز نارضایتی شدید منجر خواهد شد مگر اینکه اقداماتی از سوی کشورها برای متعادل کردن این روند اتخاذ شود. ...

رقابت ۲ فیلمساز ایرانی برای نخل طلا

فیلم های حاضر در بخش مسابقه اصلی هفتادویکمین دوره جشنواره فیلم کن، امروز پنجشنبه ۲۳ فروردین معرفی شدند.

انفجار در بغداد ۲۴ کشته و زخمی بر جای گذاشت

منافع عراقی عصر پنجشنبه اعلام کردند که انفجار در شمال بغداد ۱۰ کشته و ۱۴ زخمی بر جای گذاشت.

خبر آنلاین-یک ساعت پیش/قرارداد در کنوانسیون قانون خزر نشست در مسکو

ظریف به تهران بازگشت/توافق درباره کنوانسیون حقوقی خزر در نشست مسکو

گزارش وزیر امور خارجه از شب سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران قبل از ترک مسکو از مذاکرات انجام شده در این نشست پنج جانبه خزر ابراز شادی خود را. این سایت یکی از قفقاز نقل قول ها و سخنان, خبر نوشت: مذاکرات وزرای خارجه پنج کشور ساحلی دریای خزر در مسکو برای تکمیل مقدمات اجلاس پنجم سران خزر در قزاقستان بسیار جدی و مفید است. اضافه شده: تم اصلی در دستور کار این جلسه اصول ما قرار دادن آن است. تا به اجلاس سران دریای خزر در قزاقستان ما باید این فرصت را به متن کنوانسیون در رژیم حقوقی دریای خزر دقیق تنظیم است. سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در کنفرانس مطبوعاتی در پایان نشست از دریای خزر به littoral متحده دریای خزر در مورد همه مسائل باقی مانده از کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر به توافق رسید, متن آماده شده است است. وی افزود: تمام مسائل دستور کار نشست جاری دریای خزر را مورد بررسی قرار دادیم. خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از وزیر امور خارجه روسیه نوشت: در اجلاس امروز بر تنظیم کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر توجه خاص شد. با خرسندی خاطرنشان می کنم که راه حل هایی را برای مسائل کلیدی باقی مانده مربوط به تنظیم این سند دست یافتیم. این سند آماده شده است. وی افزود: در آینده نزدیک، متن این سند مورد ویرایش قرار می گیرد و به زبان های ملی کشورهای ساحلی ترجمه و برای امضا آماده خواهد شد.